Szczepienia jedną dawką – bez rejestracji i z rejestracją

Już 29 lipca 2021 r.  w Poznańskim Ośrodku Specjalistycznych Usług Medycznych będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson bez rejestracji jak i z rejestracją.

Zachęcamy do szczepień preparatem jednodawkowym firmy Johnson & Johnson. Aby się zaszczepić można się zarejestrować ale nie trzeba się zapisywać – wystarczy w czwartek, 29 lipca, przyjść do POSUM. Tego dnia w godz. 9 -19 medycy będą szczepić preparatem formy Johnson & Johnson. 

– To szczepionka jednodawkowa – wyjaśnia Krzysztof Albiński, dyrektor POSUM. – To oznacza, że już dwa tygodnie po jej przyjęciu można mieć ważny tzw. paszport covidowy. Nie trzeba czekać na drugą dawkę, żeby bezpiecznie wyjechać na wakacje. 

Przez cały czas w POSUM można również rejestrować się na szczepienie innymi preparatami – dostępne są szczepionki firm Pfizer, Moderna oraz AstraZeneca. W przypadku tej ostatniej można również zadzwonić do przychodni, by przyspieszyć – zgodnie z zaleceniami producenta – szczepienie drugą dawką. Zarejestrować się można:

  • osobiście w siedzibie POSUM lub pod numerem telefonu 61 647 77 20, 690 356 436
  • telefonicznie: dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień – nr 989
  • wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333, o treści: SzczepimySie
  • poprzez e-rejestrację dostępną na stronie: pacjent.gov.pl

Punkt rejestracji na szczepienia w budynku przychodni działa w dni robocze w godzinach 8:00-15:00

Language »
Skip to content