Poniedziałek - Piątek 7:30 - 19:00Telefonicznie 7:30 - 19:00
Al. Solidarności 3661-696 Poznań
Logo UE
Logo PFRON

GABINET ZDROWIA PSYCHICZNEGO DZIECI I MŁODZIEŻY

Psycholog Dzieciecy

Obraz autorstwa macrovector na Freepik

Gabinet Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży

Obraz autorstwa POSUM

Skupiamy się na zapewnieniu wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzieży oraz ich rodzicom. Naszym priorytetem jest troska o zdrowie psychiczne naszych pacjentów oraz stworzenie przyjaznego i wspierającego środowiska. Działamy w atmosferze zaufania i troski o Wasze zdrowie psychiczne. Naszą misją jest wspieranie Was na drodze do dobrego samopoczucia i równowagi emocjonalnej.
O dobre samopoczucie naszych pacjentów dbają doświadczeni psychologowie, gotowi pomóc w rozwiązywaniu trudności emocjonalnych i psychologicznych. Skupiają się na indywidualnych konsultacjach i wsparciu psychologicznym, a także na pomocy osobom znajdującym się w kryzysie życiowym. Ich misją jest zapewnienie profesjonalnej i empatycznej opieki, dostosowanej do potrzeb każdego pacjenta.

Usługi obejmują:

Wsparcie Psychologiczne Dzieci i Młodzieży:
Nasi psychologowie specjalizują się w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pomagają w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami, takimi jak zaburzenia psychosomatyczne, lękowe, nastrojowe, problemy z osobowością czy zachowaniem. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego pacjenta, starają się zapewnić komfortową przestrzeń do wyrażania uczuć i myśli.
Wsparcie w kryzysie życiowym:
Życie niesie ze sobą różne trudności i wyzwania. Jeśli znajdujecie się w kryzysie życiowym, nasi psychologowie są tu, by was wesprzeć i pomóc znaleźć drogę do przezwyciężenia trudności. Nie musicie radzić sobie sami – jesteśmy dostępni, by słuchać i wspierać.
Konsultacje Psycho-Onkologiczne:
Rozpoznanie choroby nowotworowej to ogromne wyzwanie zarówno dla pacjentów, jak i ich rodzin. Oferujemy konsultacje psycho-onkologiczne, aby pomóc w radzeniu sobie z emocjami i stresem związanym z chorobą oraz jej skutkami. Nasi terapeuci wspierają zarówno pacjentów, jak i ich bliskich.

Nasi Specjaliści:

Agata Sterczała

Agata Nowak-Sterczała
Jestem absolwentka psychologii o specjalności klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z Psychoonkologii, posiadam również uprawnienia pedagogiczne

Anita Lewandowska

Anita Lewandowska
Pracuję w ramach systemowego podejścia psychoterapeutycznego. Jestem ciekawa indywidualnej historii każdej osoby, z którą rozmawiam, dbając o to, żeby mój rozmówca czuł się akceptowany, a relacja rozwijała się w poczuciu bezpieczeństwa.
Doświadczenie zdobywałam m.in. w Miejskim Centrum Interwencji Kryzysowej, Komitecie Ochrony Praw Dziecka, Środowiskowych Centrach Zdrowia Psychicznego, prowadząc spotkania indywidualne, rodzinne oraz grupy wsparcia.

Jadwiga Migaszewska-Majewicz

Jadwiga Migaszewska-Majewicz
Jestem specjalistką psychologii klinicznej oraz certyfikowaną psychoterapeutką
systemową. W moim obszarze zainteresowań jest psychologia kliniczna dzieci i
młodzieży oraz problematyka adopcji. Oprócz tego posiadam certyfikat doradcy
rodzinnego.

Cennik

Konsultacja psychologiczna pierwszorazowa 200 zł
Konsultacja psychologiczna – kolejna 170 zł

Gabinet Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży
Skorzystaj z rejestracji telefonicznej pod numerem telefonu 61 647 77 95 lub 690 356 436

Rejestracja osobista w ośrodku możliwa jest w godzinach od 7:30 do 19:00.
Rekomendujemy umawianie się na wizyty telefonicznie (61 647 77 95 lub 690 356 436) bez zbędnych odwiedzin w ośrodku.
Wizyty odbywają się w gabinetach PZP nr 1 oraz 3 na parterze
Podczas wizyty konieczna jest obecność opiekuna prawnego pacjenta nieletniego.

POTRZEBUJESZ LEKARZA?
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Telefon 61 647 77 95 lub 690 356 436

Language »
Skip to content