PILNIE ZATRUDNIMY FIZJOTERAPEUTÓW

Umowa o pracę, Umowa zlecenie
POSUM, Zakład Fizjoterapii
Dodane 3 miesiące dni temu

Stanowisko: Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: POSUM / Zakład Fizjoterapii

Wymiar pracy: pełen etat (7h 35min.)

Umowa: Umowa o pracę / Umowa zlecenie

Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych to jeden z największych Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Poznaniu. Od trzydziestu lat stale podnosimy nasze kwalifikacje oraz poszerzamy ofertę, tak by nasi pacjenci mogli u nas skorzystać z najlepszych technik oraz sprzętów służących poprawie ich zdrowia i sprawności.

W Zakładzie Fizjoterapii skupiamy wysoko wykwalifikowany zespół ludzi podchodzących do fizjoterapii z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Oferujemy zabiegi fizykalne oraz kinezyterapię w ramach umowy z NFZ w warunkach ambulatoryjnych. W zależności od potrzeb dojeżdżamy do domów pacjentów na terenie Poznania.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie wizyty fizjoterapeutycznej początkowej (kwalifikacyjnej) oraz końcowej obejmującej omówienie stanu zdrowia pacjenta, wykonanie testów fizjoterapeutycznych, zaplanowanie działań terapeutycznych oraz podsumowanie wyników działań rehabilitacyjnych.
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej i kontrolowanie efektywności procesu fizjoterapii.
  • Wykonywanie z pacjentem terapii indywidualnej.
  • Wykonywanie z pacjentem zabiegów z zakresu fizykoterapii i kinezyterapii.
  • Instruktaż pacjenta w wykonywaniu ćwiczeń w domu po zakończonym cyklu zabiegów.
  • Praca zmianowa w wymiarze 7 godzin i 35 minut dziennie (od 8:00 do 15:35 oraz od 10:25 do 18:00).

Wymagania:

  • Uzyskany tytuł magistra fizjoterapii.
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe.
  • Prawo wykonywania zawodu oraz ważne ubezpieczenie OC (umowa zlecenie).
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami kardiologicznymi i/lub pulmonologicznymi i/lub pacjentami po przebytym COVID-19.
  • Komunikatywność oraz profesjonalne i empatyczne nastawienie do pacjentów.
  • Otwartość i umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność i bardzo dobra organizacja własnego czasu pracy / własnej pracy.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę / Umowa zlecenia.
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin (7h 35min.).
  • Wynagrodzenie adekwatne do stanowiska oraz posiadanych umiejętności.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
  • Pełną wyzwań indywidualną pracę z pacjentem, planowanie i zmianę terapii.
  • Bardzo dobre warunki pracy oraz zatrudnienie w doświadczonym zespole.
  • Odrębną rejestrację do kontaktu z pacjentami.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: kadry@posum.pl lub korzystając z formularza poniżej

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Cechy oferty pracy

Stanowisko

Fizjoterapeuta

Wymiar pracy:

pełen etat (7h 35min.)

Dane Kontaktowe

Wymagany jest poprawny adres email.
Wymagany jest poprawny numer telefonu.
Przejdź do treści